Iletişim2018-05-10T11:38:22+00:00

Kullanım Koşulları ve Feragatname

Genel bilgi
Ismail Özköseoglu`nun (Web Sitesi Sahibi) sahibi (olduğu www.tuerk-futbolu.com («İnternet Sitesi») sitesine sağlanan her türlü erişim ve sitenin kullanımı bu hükümler («Kullanım Koşulları») doğrultusunda gerçekleşmelidir. Web Sitesi Sahibi, bu Kullanım Koşullarını dilediği vakit, önceden bildirmeksizin, değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İnternet Sitesini ziyaret ederek kullanıcı («Kullanıcı» veya «siz») bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş olur.

Sorumluluk Reddi
Bu İnternet Sitesi ve örn., okuduğunuz, dinlediğiniz veya gördüğünüz her türlü içeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Web Sitesi Sahibi, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması konusunda büyük bir özen göstermektedir. Ancak; İnternet Sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Yani hususi olarak; İnternet Sitesi ve sunulan bilgilerin veya bağlantı verdiği içeriklerin kesinliği, eksiksizliği, yasalara uygunluğu, güncelliği, kullanılabilirliği veya doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Web Sitesi Sahibi, bu İnternet Sitesinin kullanımının herhangi bir sorunu beraberinde getirmeyeceğini veya bağlantınızın kesilmeyeceğini de aynı şekilde temin etmemektedir.

Web Sitesi Sahibi, İnternet Sitesinde yer alan eskimiş bilgileri kaldırmakla veya güncellemekle veya düzeltmekle yükümlü değildir. Web Sitesi Sahibi ayrıca, bu İnternet Sitesinde yer alan bilgileri dilediği vakit, önceden bildirmeksizin, düzeltme, genişletme veya herhangi diğer bir şekilde yeniden düzenleme hakkını saklı tutmaktadır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması*
Web Sitesi Sahibi organlarının kasıtlı davranışı veya ağır taksiri sonucu veya kasıtlı davranışı veya ağır kusuru sonucu sizde veya üçüncü taraflarda oluşan hasarlar için sorumluluk kabul etmektedir; ancak kabul edilen sorumluluk, yürürlükteki yasaların zorunlu kıldıkları ile sınırlıdır. Bunların dışında – yani kasti fiil ve kaba ihmalkarlık haricinde – veya yardımcı temsilcilerin (yüklenici taraflar veya çalışanlar da dahil olmak üzere) sebebiyet verdikleri her türlü diğer hasarlardan kesinlikle sorumlu değildir. Bu İnternet sitesinin her türlü kullanımı, Kullanıcının kendi riski ve sorumluluğu altındadır.

**Üçüncü Taraf Bağlantıları
Web Sitesi Sahibi İnternet Sitesi, üçüncü taraf internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Üçüncü tarafların internet siteleri veya bunların içeriği Web Sitesi Sahibi’nun kontrolü altında bulunmadığı gibi, Web Sitesi Sahibi bu internet sitelerinin veya içeriklerinin yasalara uygunluğu, doğruluğu, kullanılabilirliği, güncelliği veya eksiksizliği konuları ile ilgili kesinlikle sorumluluk üstlenmemektedir. Web Sitesi Sahibi, üçüncü taraf internet sitelerinden veya bunların içeriklerinden veya Web Sitesi Sahibi İnternet Sitesine bağlantı veren veya resim karelerinde yer veren hiçbir internet sitesinden sorumlu değildir.

Sosyal İmlemeler
Web Sitesi Sahibi İnternet Sitesinde, ilgili logolarıyla işaretlenmiş sosyal imlemelere (social bookmarks) yer verilmektedir. Bu sosyal imlemeler, söz konusu sosyal medya platformlarının kullanıcıları tarafından profil sayfalarında seçili Web Sitesi Sahibi sayfalarının bağlantılarına yer vermek veya bunları etiketlemek veya ilgili sayfayı arkadaşlarıyla paylaşmak için kullanılabilmektedir. Sosyal imlemeye tıkladığınızda ilgili sosyal medya platformuna tanımlama verilerinizi göndermiş olursunuz. Sosyal imlemeler üzerinden Web Sitesi Sahibi mesajları/bilgileri paylaşan kişiler, Web Sitesi Sahibi adına konuşma veya Web Sitesi Sahibi’yu temsil etme yetkisine sahip değildir. Bu kişiler ancak kendi görüş ve düşüncelerini paylaşmaktadır. Ayrıca; bu Kullanım Koşullarında bildirilen üçüncü taraf internet sitelerine verilen bağlantılara ilişkin hükümler sosyal imlemeler için de geçerlidir.

Fikri Mülkiyet Hakları
Bu İnternet Sitesinin içeriği, yani burada yer verilen görseller, videolar, görsel ve kelime şeklindeki markalar, beyan logoları, grafik sanat öğeleri, basın bültenleri ve diğer bilgiler, yürürlükteki telif hakları ve fikri mülkiyet hakları ile ile ilgili diğer yasalar kapsamında korunmaktadır. Web Sitesi Sahibi önceden açık yazılı izni olmadıkça; bu İnternet Sitesinin içeriğinin veya tasarımının kısmen veya bütün olarak çoğaltılması, aktarılması veya başka bir şekilde kullanılması yasaktır. Web Sitesi Sahibi tarafından verilmiş bu gibi izinler, Web Sitesi Sahibi için herhangi bir ödeme veya masraf yükümlülüğünü beraberinde getirmeksizin Web Sitesi Sahibi tarafından dilediği vakit geri alınabilir.

Gizlilik Politikası
Kişisel verilerinizi Web Sitesi Sahibi ile paylaşmaya karar vermeniz durumunda, bu verilen şifrelenmeden aktarılmasına ve Web Sitesi Sahibi Gizlilik Politikası Hükümleri uyarınca Web Sitesi Sahibi tarafından saklanmasına ve kullanılmasına onay vermiş olursanız. Gizliliğinizin korunmasına ilişkin ayrıntılı bilgi aşağıda yer verilen Gizlilik Politikası Beyanı’nda bulunabilir.

Veri gönderme güvenliği
İnternet, küresel bir ortamdır. Bu İnternet Sitesini kullandığınızda veya e-posta ya da iletişim formları üzerinden bizimle irtibat kurduğunuzda, Web Sitesi Sahibi’ya göndermek istediğiniz tüm verilen şifrelenmeden aktarılmasına onayınızı vermiş sayılırsınız. Bu kanallar üzerinden gönderilen tüm veriler gizli veya güvenilir değildir, kaybolabilir veya üçüncü taraflarca görüntülenebilir, yolu kesilebilir veya değiştirilebilir ve ülke sınırlarının ötesine geçebilir. İnternetin işleyiş yapısı ve içerisinde barındırdığı riskler gereği, tarafınızca yürütülen tüm veri aktarmaları kendi riskiniz altındadır. Diğer hükümler ancak Web Sitesi Sahibi tarafından şifreli gönderim seçeneği sunulması durumunda geçerlidir. Web Sitesi Sahibi’yla elektronik ortam üzerinden irtibata geçerek, Web Sitesi Sahibi’nun da sizinle elektronik ortam üzerinden iletişim kurmasına izin vermiş bulunursunuz.

E-posta veya diğer bir elektronik mesaj gönderim sistemi üzerinden Web Sitesi Sahibi’ya veya Web Sitesi Sahibi tarafından gönderilen mesajların sebebiyet verdiği herhangi bir hasardan Web Sitesi Sahibi, ne size, ne bir başkasına karşı sorumlu tutulamaz.

Geçerli hukuk
Bu İnternet Sitesinin kullanımıyla veya bununla bağlantılı olarak doğan tüm anlaşmazlıklar, İsviçre hukukuna tabidir ve yalnızca Web Sitesi Sahibi’nun şirket merkezinin yer aldığı Baar kentindeki (İsviçre) mahkemeleri tarafından çözüme kavuşturulabilir.