2018 yılında Rusya düzenlenecek Dünya Kupasının Maç Programını size hazırladım. Bütün bilgileri burada bulabilirsiniz.

Maç Yer Tarih Saat TV Yayını
Rusya – Suudi Arabistan Lushniki (Moskova) 14.06.2018 18:00 TRT1
Mısır – Uruguay Jekaterinburg-Arena 15.06.2018 15:00 TRT1
Fas – Iran St. Petersburg Stadı 15.06.2018 18:00 TRT1
Portekiz – Ispanya Fischt Stadı 15.06.2018 21:00 TRT1
Fransa – Avustralya Kazan-Arena 16.06.2018 13:00 TRT1
Arjantin – Izlanda Spartak-Arena 16.06.2018 16:00 TRT1
Peru – Danimarka Mordiwinia-Arena (Saransk) 16.06.2018 19:00 TRT1
Hırvatistan – Nijeria Kaliningrad-Stadı 16.06.2018 22:00 TRT1
Costa Rica – Sırbistan Samara Arena 17.06.2018 15:00 TRT1
Almanya – Meksika Lushniki Stadı 17.06.2018 18:00 TRT1
Brezilya – İsviçre Rostov-Arena 17.06.2018 21:00 TRT1
İsveç – Güney Kore Nishni Novgorod Stadı 18.06.2018 15:00 TRT1
Belçika – Panama Fischt Stadı 18.06.2018 18:00 TRT1
Tunus – İngiltere Wolgograd-Arena 18.06.2018 21:00 TRT1
Kolombiya – Japonya Mordiwinya-Arena 19.06.2018 15:00 TRT1
Polonya – Senegal Spartak-Stadı 19.06.2018 18:00 TRT1
Rusya – Mısır St. Petersburg Arena 19.06.2018 21:00 TRT1
Portekiz – Fas Lushniki 20.06.2018 15:00 TRT1
Uruguay – Suudi Arabistan Rostov-Arena 20.06.2018 18:00 TRT1
Iran – Ispanya Kazan-Arena 20.06.2018 21:00 TRT1
Danimarka – Avustralya Samara-Arena 21.06.2018 15:00 TRT1
Fransa – Peru Jekaterinburg-Arena 21.06.2018 18:00 TRT1
Arjantin – Hırvatistan Nischi-Nowgorod-Stadı 22.06.2018 15:00 TRT1
Brezilya – Costa Rica St. Petersburg Stadı 22.06.2018 15:00 TRT1
Nijeria – İzlanda Wolgograd Arena 22.06.2018 18:00 TRT1
Sırbistan – İsviçre Kaliningrad Stadı 22.06.2018 21:00 TRT1
Belçika – Tunus Spartak-Stadı 23.06.2018 15:00 TRT1
Güney Kore – Meksika Rostov-Arena 23.06.2018 18:00 TRT1
Almanya – İsveç Fischt Stadı 23.06.2018 21:00 TRT1
Ingiltere – Panama Nishni Novgorod Stadı 24.06.2018 15:00 TRT1
Japonya – Senegal Jekaterinburg Arena 24.06.2018 18:00 TRT1
Polonya – Kolumbiya Kazan Arena 24.06.2018 21:00 TRT1
Suudi Arabistan – Mısır Wolgograd Arena 25.06.2018 17:00 TRTSPOR
Uruguay – Rusya Samara Arena 25.06.2018 17:00 TRT1
Iran – Portekiz Mordivinya Arena 25.06.2018 21:00 TRTSPOR
Ispanya – Fas Kaliningrad Stadı 25.06.2018 21:00 TRT1
Avustralya – Peru Fischt Stadı 26.06.2018 17:00 TRTSPOR
Danimarka – Fransa Lushniki Stadı 26.06.2018 17:00 TRT1
Nijeria – Arjantin St. Petersburg Stadı 26.06.2018 21:00 TRTSPOR
Izlanda Hırvatistan Rostov Arena 26.06.2018 21:00 TRT1
Meksika – İsveç Jekaterinburg Arena 27.06.2018 17:00 TRTSPOR
Almanya – Güney Kore Kazan Arena 27.06.2018 17:00 TRT1
Isviçre – Costa Rica Nishni Novgorod Stadı 27.06.2018 21:00 TRTSPOR
Sırbistan – Brezilya Spartak Stadı 27.06.2018 21:00 TRT1
Senegal – Kolumbiya Samara Arena 28.06.2018 17:00 TRTSPOR
Polonya – Japonya Wolgograd Arena 28.06.2018 17:00 TRT1
Ingiltere – Belçika Kalinigrad Stadı 28.06.2018 21:00 TRT1
Tunus – Panama Mordivinya Arena 28.06.2018 21:00 TRTSPOR

İyi Seyiler.